Skip to content

Caută

193 Rezultate

Manager Carieră și Cultură Organizațională Paula Boboc paula.boboc@porr.ro

Go to page

Director Comercial, Divizia Timișoara andreea.berteanu@porr.ro Andreea Berteanu andreea.berteanu@porr.ro Biografie

Go to page

Director Tehnic Infrastructură, Divizia Timișoara emanuel.reitmaier@porr.ro Emanuel Reitmaier emanuel.reitmaier@porr.ro Biografie

Go to page

Director Tehnic Infrastructură, Divizia București Nord vasile.moise@porr.ro Vasile Moise vasile.moise@porr.ro Biografie

Go to page

Director Comercial Infrastructură, Mari Proiecte stefan.holler@porr.ro Ștefan Holler stefan.holler@porr.ro Biografie

Go to page

Director Tehnic Infrastructură, Mari Proiecte laurentiu.virginas@porr.ro Laurențiu Virginaș laurentiu.virginas@porr.ro Biografie

Go to page

Director Tehnic Infrastructură, Proiecte Speciale bogdan.marginean@porr.ro Bogdan Mărginean bogdan.marginean@porr.ro Biografie

Go to page

Director Comercial Infrastructură emilian.badea@porr.ro Emilian Badea emilian.badea@porr.ro Biografie

Go to page

Director Tehnic Infrastructură harald.metzinger@porr.ro Harald Metzinger harald.metzinger@porr.ro Biografie

Go to page

Construcțiile inteligente aduc oamenii împreună.

Go to page

Search results 1 until 10 of 193